购买 DF20NA160-S | DF20NA160-S数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
DF20NA160-S
DF20NA160-S
DF20NA160-S
仅供参考
零件编号 DF20NA160-S
制造商 SanRex Corporation
描述 DIOE MODULE 1600V 20A
送货服务
DF20NA160-S参数
制造商SanRex Corporation
类别分立半导体产品 - 二极管 - 桥式整流器
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Three Phase
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)1.6 kV
电流 - 平均整流(Io)20 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.2 V @ 20 A
电流 - 反向泄漏@Vr8 mA @ 1600 V
工作温度-40°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱5-SIP Exposed Pad
供应商设备包5-SIP
DF20NA160-S Packaging
Insepction
DF20NA160-S FAQ
  • 1. How to order DF20NA160-S on Heisener?
  • 3. Are the DF20NA160-S price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of DF20NA160-S?
DF20NA160-S 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。